Anagold 24 Erzincansporun Antalya kampı devam ederken,  Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, kırmızı siyahlıları kampta ziyaret etti. Teknik direktör Bülent Akan ile görüşerek kamp hakkında bilgi alan Sarıçiçek, futbolcuların idmanını görüntüledi.

2 Ocak’ta başlayan ve 26 kişiden oluşan kamp süresince Teknik direktör Bülent Akan ilk iki günde güç, kuvvet ve dayanıklılık ağırlıklı idmanların ardından teknik ve taktiğe yönelik çalışmalar yaptırıyor.

Screenshot 1

Futbolcuların birbirine uyumu, hırs ve istekleri teknik heyeti ve yönetimi sevindiriyor. Erzincanspordan Emre Sarıkaya ve Ali Sefer Orduspora transfer oldu.

Erzincanspor oynadığı ilk hazırlık maçında TFF 1. Lig takımlarından Giresunsporla 2-2 berabere kaldı.

Ajans Erzincan’a konuşan Teknikdirektör Bülent Akan kampın değerlendirmesini yaparak, takımın ikinci yarıya iddialı hazırlandığını belirtti. Ligin ilk yarısını hedefledikleri sırada tamamladıklarını belirten Akan, 2. Yarı için ciddi bir hazırlık dönemi geçireceklerini ve ardından zorlu maçların kendilerini beklediğini ifade etti. Yönetime verdiği rapor doğrultusunda, transfer komitesinin çalışma yaptığını söyleyen Akan, takımın bütçesi doğrultusunda çalışma yapıldığını sözlerine ekledi.

Editör: Ozan Emre ALBAYRAK