• USD 32,19
  • EUR 34,98
  • ALTIN 2.498,20
  • BİST100 10.918
  • BTC 69.800

YÖNETİM YERİ ADRESİ
Nermi Tombul Caddesi No:4/A İç Kapı No : 204 MERKEZ / ERZİNCAN
 Firma:  Ajans Erzincan Medya Anonim Şirketi
Vergi Dairesi: Fevzipaşa
Vergi No: 0102063749
Mersis No: 0010206374900001
Ticaret Sicil No: 10228  UETS : 15696-96350-19945 
TEL: 0(530) 911 33 24 – 0(446) 223 04 44

İMTİYAZ SAHİBİ

Ajans Erzincan Medya Anonim Şirketi Adına

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Serhat SARIÇİÇEK

GENEL KOORDİNATÖR

Burcu KAYSER SARIÇİÇEK

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Semih PEKER

SORUMLU MÜDÜR

Ozan Emre ALBAYRAK

PROGRAM YAPIMCISI

Recep Onur ÇETİN

EDİTÖR

Bilge Kağan AYVAZ

MUHABİRLER

Muhammed Enes SARIÇİÇEK

HUKUK DANIŞMANI

Av. Furkan BOĞA

MALİ İŞLER SORUMLUSU

Yavuz ŞENOCAK

REKLAM REZERVASYON
[email protected] - [email protected] )

YER SAĞLAYICI

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Halkalı Merkez Mh. Halkalı Cd. No:281/23-19
Sabahattin Zaim Üniversitesi Teknopark Küçükçekmece/İstanbul

BASIN BÜLTENİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

([email protected] - [email protected])

www.ajanserzincan.con İHA abonesidir.

UYARI

“ajanserzincan.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Ajans Erzincan Medya Anonim Şirketine aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2022 ajanserzincan.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları. ajanserzincan.com’a aittir. ajanserzincan.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ajanserzincan.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

ajanserzincan.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ajanserzincan.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ajanserzincan.com However, sometimes the ajanserzincan.com uses third parties to process your information. ajanserzincan.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ajanserzincan.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ajanserzincan.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ajanserzincan.com and its services. When you use ajanserzincan.com online services, we use cookies and collect P addresses. You can find out more about this in the ajanserzincan.com cookies section of our full Privacy Policy.