• USD 31,58
  • EUR 34,33
  • ALTIN 2.147,25
  • BİST100 8.907,65
  • BTC 68.200
10 saat önce ERZİNCAN

DEVA Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Sait BAŞARAN basınla bir araya geldi. Başaran Adaylık ve Seçim Kampanyası ile İlgili açıklamada bulundu.

16 saat önce ERZİNCAN

Jandarma Ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, çeşitli suç aletleri ele geçirilirken hakkında arama kararı olan 209 kişi yakalandı.

17 saat önce ERZİNCAN

Erzincan’da jandarma ekiplerince öğrencilere temel trafik kuralları ve trafik güvenliği konularında eğitim verildi.

17 saat önce ERZİNCAN

Erzincan’da tır lastiğine zulalanmış yaklaşık 6 milyon liralık 4 kilogram metamfetamin ele geçirildi. Olayla ilgili İran uyruklu 2 zanlı tutuklandı.

19 saat önce ERZİNCAN

Erzincan’da çeşitli nedenlerle disiplin cezası alan personellerin durumları değerlendirildi.

19 saat önce ERZİNCAN

Tercan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekiplerince, Otobüslerde Emniyet Kemeri Kullanmanın Önemi Hakkında Bilgilendirme yapıldı.

20 saat önce ERZİNCAN

Erzincan’da yaşayan 47 yaşında ki kadın esnaf 9 yıldır pazarda el emeğiyle ürettiği gıda ürünlerini satarak aile ekonomisine katkıda bulunuyor.

20 saat önce ERZİNCAN

EBYÜ öncülüğünde hazırlanan, yurt içi ile yurt dışı ortaklarının bulunduğu ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul gören projeyle öğrenciler Fen Bilimleri dersinde başarıyı elde edecek.

20 saat önce ERZİNCAN

Yüzölçümü bakımından Türkiye topraklarının beşte birini kaplayan Doğu Anadolu Bölgesi, aynı zamanda nüfus yoğunluğunun en düşük olduğu coğrafi bölge.

20 saat önce ERZİNCAN

Türkiye genelinde yapılan bir araştırma sonucunda, kişilerde sosyal ağ kullanımından uzaklaşmaya yönelik işaretler tespit edildi.