Programlar çekmek ve bazı temaslarda bulunmak üzere Antalya’ya giden Ajans Erzincan ekibi Antalya ERSİAD Başkanı Mustafa İlhan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarete Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Haber Müdürü Semih Peker, Program yapımcıları Recep Çetin ve Mahmut Salcan’da katıldı. Sarıçiçek Başkan İlhan’a Antalya ziyareti ve programlar hakkında bilgi verdi.

Antalya’daki Erzincanlı İş İnsanlarını tek çatı altında toplayarak önemli faaliyetlerde bulunan Antalya ERSİAD Başkanı Mustafa İlhan Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek’e plaket verdi. Burada konuşan İlhan; “Erzincan-Antalya Arası GÖNÜL KÖPRÜSÜ Adı Altında Antalya’mıza Gelen Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Ajans Erzincan Müdürü ve Yapımcısı Semih Peker, Ajansın Bel kemiği Radyo TEK Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çetin ve Erzincan’ımızın Kültür Bakanlığı Sanatçısı Namı Değer (Bal Mahmut) Mahmut Salcan’a Antalya ERSİAD Yönetim Kurulu olarak ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder yayın hayatlarında her daim başarılar dileriz” ifadelerine yer verdi.

Sarıçiçek ise misafirperverliklerinden dolayı Antalya ERSİAD Başkanı Mustafa İlhan ve ERSİAD üyelerine teşekkür etti.

Ajans Erzincan tarafından Antalya’da çekilen; Erzincanlı iş insanlarını konu eden “Gönül Köprüsü Antalya”, Antalya Erzincanlılar Dernekleri ile röportajlar, Kültür Bakanlığı Tiyatro sanatçısı Mahmut Salcan’ın hazırlayıp sunduğu “Bal Mahmut” ve Recep Çetin’in hazırlayıp sunduğu “Sen de Konuş” programları yakında yayına girecek.

Editör: Semih PEKER