Erzincan Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Yüksel Çakır Bahçelievler İlkokulunda eşiyle birlikte oyunu kullandı. Birlik beraberlik mesajları veren Çakır yapılan seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Çakır burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ” Bugün gerçekleştirilen seçimlerin hem şehrimize hem de ülkemizin bütün şehirlerimize mahalli idarelerin olduğu tüm beldelerine hayırlı olmasını Cenabı-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bugüne kadar olgunlukla yürütülen bu seçimlerde herhangi bir hadiseye şuana kadar rastlanmadık. Aynı şekilde sonuçlanıncaya kadar herhangi bir gerginlik, olumsuzluk olmadan seçim sonuçlarının ortaya çıkmasını diliyor temenni ediyorum. Bu vesile ile Ramazan ayındayız. Kamu görevi ifa eden sandık kurulu başkanımıza ve kurul üyelerine özverilerinden dolayı fedakarlıklarından dolayı şahsım ve tüm hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Çıkacak sonuçlar Erzincan’a ve ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.
Bağımsız Aday Çakır; Çıkacak Sonuçlar Erzincan’a Hayırlı Olsun
Erzincan Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Yüksel Çakır Bahçelievler İlkokulunda eşiyle birlikte oyunu kullandı.
Trend Haberler
Erzincan’da Büyük Vurgun
Sayın Karaman, Tünel İçin Karadenizli mi Olmamız Lazım?
Erzincan’da Çorbada Fiyat Tartışması Sokağa Taştı
Erzincan Lisesi 1982 Yılı Mezunları 42 Yıl Sonra Buluştu
Erzincan’da Çok Güzel Şeyler Oluyor
Yavrularını emziren dağ keçisi cep telefonuyla kaydedildi
Erzincan’ın Turizm Beldesi Çağlayan’ı Sel Vurdu
Çağlayan Bölgesinde Hasar Büyük
Ergan Dağı Yeni Bir Markaya Kavuştu
Merkez Çarşısının Son Durumu İçler Acısı