Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Ufuk Kuyrukluyıldız, doçentlikten profesörlüğe terfi etti. Haziran 2022 tarihinde Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak atanan Ufuk Kuyrukluyıldız, profesörlük unvanını geçtiğimiz 10 Şubat’ta aldı. Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız kimdir? 1978 yılında Erzincan’da doğdu. İlk ve orta dereceli eğitimini Erzincan’da tamamladı.1995 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başladı. 2001 yılında fakülteyi 5.likle bitirerek mezun oldu. 2001-2004 yılları arasında Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde sırasıyla Mollaköy, Kavakyolu, 4.no’lu sağlık ocaklarında pratisyen hekim olarak görev aldı. 2004 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı. 2008 yılında Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı olarak Erzincan Devlet Hastanesi’nde göreve başladı. 2012 yılında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doktor öğretim üyesi olarak atandı. Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim ve başhekim yardımcılığı gibi görevlerde bulundu. 2017 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında tıp doçentliği unvanını aldı. 2018- 2022 yılları arasında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevinde bulundu.10 Haziran 2022 tarihinden itibaren yeniden Mengücekgazi Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimliği görevine başladı. 10 Şubat 2023 tarihi itibariyle de Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalına profesör olarak atandı. Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız evli ve 2 çocuk babası. İleri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilmektedir.
Başhekim Kuyrukluyıldız Prof. oldu
Haziran 2022 tarihinde Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak atanan Ufuk Kuyrukluyıldız, profesörlük unvanını geçtiğimiz 10 Şubat’ta aldı.
Trend Haberler
![Erzincan’da Büyük Vurgun](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/vurgun-foto.jpg)
Erzincan’da Büyük Vurgun
![Sayın Karaman, Tünel İçin Karadenizli mi Olmamız Lazım?](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/karamannn-foto.jpg)
Sayın Karaman, Tünel İçin Karadenizli mi Olmamız Lazım?
![Erzincan’da Çorbada Fiyat Tartışması Sokağa Taştı](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/corba-foto.jpg)
Erzincan’da Çorbada Fiyat Tartışması Sokağa Taştı
![Erzincan Lisesi 1982 Yılı Mezunları 42 Yıl Sonra Buluştu](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/lise-foto-2.jpg)
Erzincan Lisesi 1982 Yılı Mezunları 42 Yıl Sonra Buluştu
![Erzincan’da Çok Güzel Şeyler Oluyor](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/vali-foto-19.jpg)
Erzincan’da Çok Güzel Şeyler Oluyor
![Yavrularını emziren dağ keçisi cep telefonuyla kaydedildi](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/agency/iha/yavrularini-emziren-dag-kecisi-cep-telefonuyla-kaydedildi.jpg)
Yavrularını emziren dağ keçisi cep telefonuyla kaydedildi
![Erzincan’ın Turizm Beldesi Çağlayan’ı Sel Vurdu](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/agency/iha/erzincanin-turizm-beldesi-caglayani-sel-vurdu.jpg)
Erzincan’ın Turizm Beldesi Çağlayan’ı Sel Vurdu
![Çağlayan Bölgesinde Hasar Büyük](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/selll.jpg)
Çağlayan Bölgesinde Hasar Büyük
![Ergan Dağı Yeni Bir Markaya Kavuştu](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/mado-ftoo-1.jpg)
Ergan Dağı Yeni Bir Markaya Kavuştu
![Merkez Çarşısının Son Durumu İçler Acısı](https://ajanserzincancom.teimg.com/crop/250x150/ajanserzincan-com/uploads/2024/07/haberler/merkez-2.jpg)
Merkez Çarşısının Son Durumu İçler Acısı