Mahalli İdareler Seçimlerinde Erzincan Merkez Belediye Başkanlığını Cumhur İttifakı MHP Adayı Bekir Aksun’un kazandığının belirlenmesinin ardından partililer Dörtyolda sevinç gösterileri yaptı.

Kızılay Meydanında kurulan standın önünde toplanan vatandaşlar Mehter Takımı eşliğinde çalınan marşlarla kutlamalara katıldı.

Standa gelen Belediye Başkanı Bekir Aksun beraberindeki Cumhur ittifakı teşkilat mensuplarıyla birlikte halkla bütünleşti. Burada birer konuşma yapan MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan ve 26. Dönem Milletvekili Sebahattin Karakelle desteklerinden dolayı Erzincan halkına teşekkür ederek, Belediye Başkanı olarak yeniden seçilen Bekir Aksun’u kutladılar.

Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Bekir Aksun Cumhur ittifakını destekleyen tüm Erzincan halkına teşekkür ederek, yapılan seçimlerin hayırlı olması dileklerinde bulundu. Aksun daha gelişmiş bir Erzincan için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade ederek, Erzincan için yeni bir dönem başladığını ve projelerin bir bir hayata geçirileceğini söyledi. Aksun bu süreçte desteklerini esirgemeyen Cumhur ittifakı partilerinin tüm organlarına ve teşkilat mensuplarına da teşekkür etti.