TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden ve Play of grubuna kalan Anagold 24 Erzincansporda Erzincanlı Teknikdirektör Bülent Akan, il genelinde başlattığı birlik beraberlik ve destek ziyaretlerine devam ediyor.

Yönetime destek olabilmek amacıyla il protokolünü ziyaret eden, birlik beraberlik mesajları veren ve takıma destek isteyen Akan, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu, Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu ve İl Müftüsü Muharrem Gül’ü makamında ziyaret ederek Erzincanspor duvar saati hediye etti.

Play Off grubunun ilk maçında 9 Mayıs Perşembe günü saat 20’de Erzincan’da oynanacak olan Menemenspor maçına davet eden Akan, tüm çevrelerin desteğini beklediklerini ifade etti.

Anagold 24 Erzincanspor Teknikdirektörü Bülent Akan, daha önce de İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Ak Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, CHP İl Başkan Vekili Yalçın Tanrıverdi ve EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’ i ziyaret etmişti.

Erzincanlı olan Akan’ın il genelindeki ziyaretleri ve destek çağrısı spor kamuoyunun takdirini kazanıyor.

Editör: Semih PEKER