Belediye Başkanı Bekir Aksun, Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Anne sevgisinin dünyadaki en değerli sevgi olduğunu dile getiren Başkan Aksun mesajında şu ifadelere yer verdi; “Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını evlatlarına adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenmeyecek olan annelerimizin bu özel gününü kutluyorum.
Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.
En mutlu anlarımızda olduğu gibi, tüm sıkıntılarda sığındığımız liman olan annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir.
Hiçbir hediye anne sevgisinin üzerinde değildir. Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” hadis-i şerifi ile payelendirdiği anne sevgisi dünyadaki en değerli sevgidir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit anneleri olmak üzere eşim, annem ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal eden annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Editör: Semih PEKER