Ünilig Atıcılık Müsabakasında Şampiyonluk Kazanan Öğrenciler Rektör Levent’i Ziyaret ettiler.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 16-17 Mart 2024 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlediği “Ünilig Atıcılık Müsabakası”na katılan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri başarıyla döndü.  

Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Terzioğlu, Ekibi yarışlara hazırlayan Tuğrul Karanlık ve Ünilig Atıcılık Müsabakasında Türkiye Şampiyonu olan aynı zamanda havalı tüfek yarışında Türkiye rekoru kıran Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri Galip Berat Afal ve Ünilig Atıcılık Müsabakasında havalı tüfek branşında Türkiye beşincisi olan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencileri, Yiğit Geçim EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Havalı tabanca branşında yarışan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencilerinden Yiğit İrfan Karaarslan ve Kaan Kavak da ziyarette hazır bulundu. Rektör Levent, EBYÜ’yü en iyi şekilde temsil ederek derece elde eden öğrencileri tebrik ederek hediyelerini verdi.

Editör: Semih PEKER