Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yerel seçimler sonrasında partisinin Kargın'da kazanan adayı Adem Güneş'e destek olmak, hayırlı olsun dileklerinde bulunmak ve yöre halkına teşekkür etmek için bir ziyaret gerçekleştirecek.

Kargın, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ı ağırlamaya hazırlanıyor. 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimde Yeniden Refah Partisinden Kargın  Belediye Başkanı seçilen Adem Güneş, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın 3 Mayıs'ta Saat 14.30’da Kargın'a  geleceğini belirtti.

Başkan Güneş " Kendisine yakışır bir şekilde karşılama için Yeniden Refah Partisi İl Başkanımız Ömer İlhak ve Tercan İlçe Başkanımız Kenan Kirveli  ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan'ın Kargın Kasabamızı ziyaretine tüm Erzincan halkını davet ediyorum" dedi.

Yeniden Refah Partisi'nin lideri Dr. Fatih Erbakan ve Genel Merkez tarafından Yerel seçimler sonrası gerçekleştirilecek bu ziyaretler, partinin kazanan adaylarına moral, destek sağlamak ve kazanılan bölgelerde halka teşekkür  amacını taşıyor.

Editör: Semih PEKER