Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Erzincan Ulalarspor, Play off 1. Tur maçında Amed Sportif Faaliyetleri deplasmanda 1-0 mağlup ederek tur atlayan Anagold 24 Erzincanspor için destek kampanyası başlattı.

Erzincan Ulalarspor Yönetiminden yapılan açıklamada “Erzincan Spor'un PTT 1.Lige yükselmesi halinde 1.000.000,00 TL prim vermeyi taahhüt ediyoruz.” ifadesine yer verilerek prim desteği kampanyasına start verildi.

Erzincan Ulalar Spor Kulübü Yönetiminden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Takımımız Anagold 24 Erzincanspor'umuz 2.lige çıktığı sene bizleri mutlu eden takımımız yine önemli bir eşikte.

Önceki şampiyonluğunda, maddi ve manevi desteklerimizle yanında olmaya çalıştığımız takımımıza yine destek zamanı;

Biz Erzincan Ulalar Spor olarak, takımımız Anagold 24 Erzincan Spor'un PTT 1.Lige yükselmesi halinde 1.000.000,00 TL prim vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu destekle birlikte hemşerimiz olan veya kendini Erzincan'a yakın hisseden tüm iş insanlarını, siyasetçileri ve STK'ları az çok demeden kendi güçlerinin yettiği kadarıyla desteğe bekliyoruz. Küresel ve toplumsal olarak sıkıntılı süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde bize umut ve mutluluk kaynağı olan takımımıza sahip çıkacağınıza inanıyoruz...

Haydi Erzincan yine takımımıza sahip çıkma zamanı.”