TFF 2. Lig Kırmızı Grubun iddialı takımlarından Iğdırspor'u Konuk Eden Anagold 24 Erzincanspor karşılaşmanın 2. yarısında attığı 2 gol'le 3 puanın sahibi oldu.

2023-2024 Sezonunun 3. Karşılamasında Anagold 24 Erzincanspor, Iigin en iddialı takımlarından biri olan ığdırspor'u Konuk etti.

Erzincan 13 Şubat şehir stadyumunda oynanan karşılaşmanın ilk yarısında Erzincanspor oldukça etkili bir oyun sergiledi. Rakip Iğdırspor'a şut fırsatı bile vermeyen Es Es'in ilk yarıda bir topu direkten döndü ancak gol sesi çıkmadı.
Karşılaşmanın ikinci yarısında ise oynadığı iyi futbolla taraftarını heyecanladıran Es Es,  56. dakikada kaleciyle karşı karşıya kalan Ziya Alkurt topu ağlara gönderdi.
72. dakikada Hasan Kaya’nın ortasında Kamil İçer, yaptığı kafa vuruşuyla Anagold 24 Erzincanspor 2-0 öne geçti Bu dakikadan sonra her iki takımında çabaları sonuçsuz kalınca karşılaşma Erzincanspor'un 2-0 galibiyetiyle sona erdi.

Alınan bu galibiyetle 3 puanı hanesine yazdıran Anagold 24 Erzincanspor gurubunda 6 Puanla 5. sırada yerini aldı.

Erzincanspor, Haftaya Cumartesi günü Lig'de oynadığı 3 karşılaşmayıda kazanan ve 9 puanla 2. sırada olan Somaspor'a konuk olacak. Karşılaşma Saat 16.30'da oynanacak.

Maç öncesi ve sonrası yapılan röportajları izleyebilirsiniz

Editör: Zeki DEMİRBAŞ