Ligde ve Ziraat Türkiye Kupasında başarılı sonuçlar alarak gündemin ilk sırasını alan Anagold 24 Erzincanspora maddi destek sağlamak amacıyla “Cana Can Kat ErzincanKampanyası Başlatıldı. Kampanyaya katılarak kulübe maddi destek verecek olan kişi ve kurumlar Kulübün İban no’larına destek miktarlarını yatırarak maddi katkı sağlayacaklar. Kampanyaya destek verenler Kulübün Resmi İnternet Sitesinden yayınlanacak.

Kampanyaya ilk desteği Erzincanlı İş insanı Serhat Sarıçiçek verdi. Sarıçiçek Kulüp Başkanı Ömer Akyürek’i ziyaret ederek 24 bin 24 TL’lik destek sağlayacağını belirterek çeki Başkan Akyürek’e verdi. Erzincansporu ligde ve kupada aldığı başarılı sonuçlardan dolayı tebrik eden Sarıçiçek, ” Bu takım hepimizin, Erzincansporumuz bu yıl büyük imkansızlıklar içinde çok iyi bir performans gösteriyor, futbolcu kardeşlerimiz, Teknik Heyetimiz ve Yönetim Kurulu takımın başarısı için yoğun çaba gösteriyor, bizler de kendimizi bu kampanyaya destek olma mecburiyetinde hissettik, 2024 Erzincan yılı aynı zamanda Erzincanspor yılı olsun. Erzincansporumuza destek olmamız lazım, ilimizin yöneticilerini Valimizi, Milletvekillerimizi, Belediye Başkanlarımızı, Siyasilerimizi, STK Temsilcilerini, tüm iş adamlarımızı, taraftarlarımızı ve tüm çevreleri bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. Takıma destek veren gizli kahramanlarımız da var, onlara da teşekkür ediyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Ömer Akyürek ise kampanyaya ilk desteği veren iş insanı Serhat Sarıçiçek’e teşekkür ederek; “Cana Can Kat Erzincan” kampanyası bizim için çok önemli. İlk desteği 24 bin 24 lirayla Atasay ve Nazir Kuyumculuk sahibi Serhat Sarıçiçek verdi. Kedisine teşekkür ediyorum. Bu kampanyaya tüm çevrelerin desteğini bekliyoruz. Bizler Yönetim, Teknik Heyet ve Futbolcular olarak Erzincansporun başarısı için çalışıyoruz. Camia olarak şehrimize ayrı bir hava kattıysak ne mutlu bize. Kampanyaya tüm Erzincan halkını davet ediyoruz. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler kulübün iban numaralarına belirledikleri miktarı yatırdıktan sonra Kulübümüzün Resmi İnternet Sitesinden bu isimler açıklanacak. Şimdiden herkese teşekkür ederim.” Dedi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ERZİNCAN ŞUBESİ

ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR IBAN NO; TR140003200000000074706741