TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden ve Play of grubuna kalması kesinleşen Anagold 24 Erzincanspor son yılların en başarılı sezonunu geçiriyor. Başarıda Erzincanlı Teknikdirektör Bülent Akan ve teknik kadronun katkısı büyük. 

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen düşük bütçe ile olabilecek en iyi kadroyu kuran, kısa sürede takımı lige hazırlayan ve sezon başından bu yana maddi konularda fedakarlık yapan Teknikdirektör Bülent Akan, ligde aldığı başarılı sonuçlarla takımının play off’a kalmasını sağladı.

Yönetim ile uyum içinde çalışan Akan, yönetime destek olabilmek için il protokolünü ziyaret ederek  birlik beraberlik mesajları vererek play off grubu maçları için maça davet ediyor.

Akan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Ak Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, CHP İl Başkan Vekili Yalçın Tanrıverdi ve EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’ e nezaket ziyaretinde bulunarak Erzincanspor duvar saati hediye etti.

Vali Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Bekir Aksun ve MHP İL Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan’dan da randevu talep eden Akan, önümüzdeki günlerde bu görüşmeleri gerçekleştirerek birlik beraberlik mesajları verecek.

Uzun yıllar sonra 1. Lige bu kadar yaklaşan Erzincansporun, maddi manevi desteğe ihtiyacı olduğu bu günlerde Kulüp Başkanı Ömer Akyürek, Yönetim Kurulu üyeleri ve Teknikdirektör Bülent Akan’ın bu girişimleri taraftarların ve spor kamuoyunun takdirini kazanıyor.

Editör: Semih PEKER