TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden ve Play of grubuna kalan Anagold 24 Erzincansporda Erzincanlı Teknikdirektör Bülent Akan, başlattığı birlik beraberlik ve destek ziyaretlerine devam ediyor.

Yönetime destek olabilmek amacıyla il protokolünü ziyaret eden, birlik beraberlik mesajları veren ve takıma destek isteyen Akan, Ajans Erzincan Medya Merkezi’ni ziyaret ederek Erzincanspor duvar saati hediye etti.

 Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek ve Haber Müdürü Semih Peker ile görüşen Akan, sezon başından bu yana Erzincanspora verdiği destekten dolayı Ajans Erzincan’a teşekkür etti.

Play Off grubunun ilk maçında bu gün  20’de Erzincan’da oynanacak olan Menemenspor maçına davet eden Akan, tüm çevrelerin desteğini beklediklerini ifade etti.

Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek ise Erzincanspora Menemenspor maçında başarı dileklerinde bulundu.

Anagold 24 Erzincanspor Teknikdirektörü Bülent Akan ziyaretleri kapsamında daha önce de; Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, ASKF Başkanı Emin Turan, SMMMO Başkanı Zeki Polat, Futbol İl Temsilcisi Tolga Mumcu ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cengiz Çavga,  İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Ak Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, CHP İl Başkan Vekili Yalçın Tanrıverdi, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent,  İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu, Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu ve İl Müftüsü Muharrem Gül’ü makamında ziyaret etmişti.

Editör: Semih PEKER