• USD 33,07
  • EUR 36,05
  • ALTIN 2.561,47
  • BİST100
  • BTC 57.656

ERZİNCAN Haberleri

ERZİNCAN haberleri ve güncel ERZİNCAN gelişmeleri, ERZİNCAN ile ilgili tüm video, ERZİNCAN fotoğrafları ve ERZİNCAN haberleri Ajans Erzincan - Erzincan'ın Güncel Haber Sitesi sitemizde


ERZİNCAN

Erzincan’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren İnşaat Firması sahibi Müteahhit milyonlarca liralık vurgun yaparak çok sayıda kişiyi mağdur etti.

ERZİNCAN

Erzincan’ın Çağlayan Beldesi ile birlikte birçok köyde etkili olan sel ve su baskınlarının ardından bölgede hayat normale döndü.

ERZİNCAN

Erzincan’da şarampole uçan otomobilde sıkışan sürücü, AFAD ekiplerince kurtarıldı.

Asayiş

Merkez ilçe Güllüce Mahallesinde ikamet eden H.T. isimli şahsın 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü içerisinde 98.500 TL. para bulunan çantasını...

ERZİNCAN

Türkiye Güreş Federasyonunun Rıza Kayaalp’e sahip çıkmaması ve milli güreşçinin yalnız bırakılması spor kamuoyunun tepkisine neden oldu.

ERZİNCAN

Erzincan şehir merkezinde bulunan ve önemli ticaret merkezlerinden olan Merkez Çarşısı harabe görüntüsüyle “Modern Erzincan” söylemine gölge düşürüyor.

ERZİNCAN

Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde yavrularını emziren dağ keçisi, bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistler tarafından görüntülendi.

ERZİNCAN

Vali Hamza Aydoğdu'nun talimatı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, 2024...

ERZİNCAN

Erzincan Valiliği ve Erzincan Belediyesi tarafından düzenlenen Erzincan’da yaz etkinlikleri programları devam ediyor.

Asayiş

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde muhtarlara yönelik düzenlenen toplantılar devam ediyor.

ERZİNCAN

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Erzincan Sosyal Güvenlik Kurumu arasında 2024 Emekliler Yılı kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.

ERZİNCAN

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Erzincan’a Vali Yardımcısı olarak atanan Rumeysa Sena Kurt Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’yu makamında ziyaret etti.