31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi Parti Genel Merkezlerinin aldığı karar gereği Erzincan’da Ak Parti’nin MHP’yi destekleyeceği açıklamasının ardından, ittifak adayı mevcut Belediye Başkanı Bekir Aksun, beraberindeki MHP heyetiyle birlikte Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Aksun beraberindeki MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, KAÇEP Başkanı Şeyda Nur Adıgüzel Sarıgül, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak İşbar ve Parti Yöneticileri ile birlikte, Cumhur İttifakının ortağı AK Parti Erzincan İl Başkanlığında Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Parti Yöneticilerine ziyarette bulundu.

Milletvekili Süleyman Karaman ve Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun ve MHP heyetine teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Bekir Aksun ise yaptığı açıklamada; “Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Birlik beraberlik ve dayanışma ile şehrimizin kalkınması için el birliği ile mücadeleye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Editör: Semih PEKER