EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Kurumsal Akreditasyon Programı Kapsamında Emeği Geçenlere Teşekkür Belgesi verdi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından Kurumsal Akreditasyon Programı’na kabul edilen 21 üniversite arasında yer alarak Kurumsal Akreditasyon Belgesi almaya hak kazandı.

Üniversitenin Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından verilen Kurumsal Akreditasyon Belgesindeki başarısına katkıda bulunan Kalite Komisyonu, Eğitim-Öğretim Komisyonu, Araştırma-Geliştirme Komisyonu, Toplumsal Katkı Komisyonu ve Kalite Koordinatörlüğü üyelerine Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent tarafından, teşekkür belgesi verildi.

Rektör Levent, kurumsal akreditasyon süreci sonucunda Üniversitemizin YÖKAK tarafından akredite edilme başarısı gösterdiğini ifade etti. Bu süreçteki özverili çalışmaları için tüm akademik ve idari personele, öğrencilere ve paydaşlara teşekkür etti. Kurumsal Akreditasyonun, Üniversitemizin ‘Anadolu’da bir dünya üniversitesi’ vizyonunu destekleyerek ulusal ve uluslararası tanınırlığına önemli bir katkı sağlayacağını belirtti. Üniversitemizde oluşturulan kalite kültürünün tüm süreçlerde sürekli iyileştirme odaklı ve sürdürebilir şekilde devam edeceğini ifade etti.

Editör: Semih PEKER