PTT Eğitim Daire Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Kenan Tat, Üzümlü ilçesinden Ak Parti Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıkladı.

Tat yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli hemşerilerim, Ciminimin Yusuf yüzlü insanları. Rabbim nasip ederse, Üzümlü' de bütün yüreklere dokunmak, eğitim ve bürokrasi tecrübemizi siyasi destekle taçlandırarak memleketimize en iyi şekilde hizmet etmek üzere Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde güzel ilçemize Ak Parti Belediye Başkanı aday adayı olmak için PTT Eğitim Daire başkan yardımcılığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.

Allah’ın izniyle, Hükümetimiz ve büyüklerimizden alacağımız destekle sorunlarımızı hızla çözecek, hizmetlerin aksamadan ve hızla devam etmesini sağlayacak, adaletten, liyakattan, doğruluktan, ihalelerde şeffaflıktan ayrılmadan sizlere hizmet için yola çıkıyoruz.

Kıymetli hemşerilerim çıktığımız bu kutlu hizmet yolculuğunda desteğinizi bekliyor, sizleri Allaha emanet ediyorum. Selam saygı ve muhabbetlerimle.” İfadelerine yer verdi.