Bazı temaslarda bulunmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ankara’ya giden Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, beraberindeki MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan ile birlikte MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Aksun ziyarette Genel Başkan Bahçeli’ye Erzincan Bakını hediye etti.

Ziyaret hakkında konuşan Başkan Aksun;  “Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı ve bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'yi makamında ziyaret ederek, kendisinin hayır dualarını aldık. Bu ziyarette, Erzincan'ımızla ilgili gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı ve projelerimizi arz ettik. Genel Başkanımızın bizlere olan güveninden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu güven, bizlere çalışmalarımızda güç vermektedir. Sayın Genel Başkanımız, hemşerilerimize özel olarak selam ve muhabbetlerini iletti. Bu sıcak mesajını ve desteklerini tüm hemşerilerimize iletmekten büyük bir onur duyuyorum. Sayın Genel Başkanımıza, tekrar teşekkür ederek, saygılarımı arz ediyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ise Belediye Başkanı Bekir Aksun ve MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu ve Erzincan halkına selamlarını gönderdi.

Editör: Semih PEKER