Milli Güreşçiler Elvira Kamaloğlu ve Emrah Ormanoğlu Antrenörleri Habip Halepli ile birlikte GSİM Müdürü Volkan Burak Mumcu’yu makamında ziyaret ettiler. Birçok Avrupa ve Dünya derecesi bulunan sporcular, kendilerine verdikleri destekten dolayı İl Müdürü Mumcu’ya teşekkür ettiler.

Milli Güreşçi Elvira Kamaloğlu’nun; U 23 Avrupa Şampiyonluğu, U 23 Dünya 2. Liği,       U 23 Dünya 3. Lüğü, U 20 Dünya 3. Lüğü, Üniversiteler Dünya 3. Lüğü dereceleriyle birlikte, Dünya Güreş Şampiyonasında bir ilki gerçekleştirerek 4. Sıraya yükseldi ve Olimpiyat Kotası için bir adım kaldı.

Milli Güreşçi Emrah Ormanoğlu’nun ise; U 23 Avrupa Şampiyonluğu, U 23 Dünya 3. Lüğü, Büyükler Avrupa 3. Lüğü dereceleri bulunuyor ve Dünya Güreş Şampiyonasında bir ilki gerçekleştirerek 4. Sıraya yükseldi ve Olimpiyat Kotası için bir adım kaldı.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ise Milli Güreşçiler Elvira Kamaloğlu ve Emrah Ormanoğlu’nun elde ettikleri derecelerin kendilerini gururlandırdığını ifade ederek başarılarının devamı dileklerinde bulundu. Mumcu başarılı sporcuları Olimpiyatlarda görmek istediğini ifade etti.