Ajans Erzincan'da yayınlanan ve Semih Peker'in hazırlayıp sunduğu "Haberiniz Olsun" Programının bu haftaki konukları Milli Güreşçiler Elvira Kamaloğlu, Emrah Ormanoğlu ve Antrenörleri Habip Halepli oldu.

Birçok Avrupa ve Dünya derecesi bulunan sporcular, programda elde ettikleri dereceler hakkında bilgi vererek, güreşe yeni başlayan gençlere tavsiyelerde bulundular.

Milli Güreşçi Elvira Kamaloğlu’nun; U 23 Avrupa Şampiyonluğu, U 23 Dünya 2. Liği,  U 23 Dünya 3. Lüğü, U 20 Dünya 3. Lüğü, Üniversiteler Dünya 3. Lüğü dereceleriyle birlikte, Dünya Güreş Şampiyonasında bir ilki gerçekleştirerek 4. Sıraya yükseldi ve Olimpiyat Kotası için bir adım kaldı.

Milli Güreşçi Emrah Ormanoğlu’nun ise; U 23 Avrupa Şampiyonluğu, U 23 Dünya 3. Lüğü, Büyükler Avrupa 3. Lüğü dereceleri bulunuyor ve Dünya Güreş Şampiyonasında bir ilki gerçekleştirerek 4. Sıraya yükseldi ve Olimpiyat Kotası için bir adım kaldı.

Program sonunda Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Genel Müdür Zeki Demirbaş ve Program yapımcısı Semih Peker Elvira Kamaloğlu, Emrah Ormanoğlu ve Antrenörleri Habip Halepli’ye plaket verdiler.