• USD 32,94
  • EUR 35,41
  • ALTIN 2.464,42
  • BİST100 10.700
  • BTC 61.172

Tamer Tanca

Firma Kodu #3
Sektör Ayakkabı Mağazası
Yetkili Serhat SARIÇİÇEK
Telefon +90 533 245 50 2
Adres Atatürk, Nermi Tombul Cd No: 4/A, 24000 Merkez/Erzincan
URL https://www.instagram.com/tamertanca_erzincan/
Şehir/Eyalet Erzincan
İlçe Merkez
Eklenme Tarihi 25.03.2023

Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Tamer Tanca 1950 yılında sektöre giriş yaptı. Bugün dünyanın en büyük markalarıyla iş birliği yapan ve çizgisiyle fark yaratan bir marka olarak sektörde öncü firma olarak konumlandı.

Hakiki derinin işlenmesiyle ayakkabıda kaliteyi misyon edinen Tamer Tanca; zamanla deriyi yaşamın içindeki tüm alanlarda tekrar yorumlayarak deri ceket, çanta, kemer gibi ürünlerde de özgün ve kaliteli tasarımlara imza attı.

Mağazalaşma sürecini devam ettirirken markalaşmayı da paralelinde götüren ve arkasındaki güçlü tasarım ekibiyle kadın ruhunun inceliklerini ve erkek modasını modellerinde yaşatan bir marka olarak Tamer Tanca; bugün sadece bir ayakkabı markası değil, dünya trendlerini belirleyen ve tasarımlarıyla yaşam tarzı sunan bir marka.

Türkiye’de ayakkabı perakendesinin en uzun soluklu markalarından biri olan Tamer Tanca; ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretirken, iş birliği içinde olduğu dünyaca ünlü İtalyan, Fransız ve İspanyol markaların tasarımlarına da mağazalarında %10’luk bir yer ayırıyor. Tamamı kendisine ait 100 mağaza ile tüketiciye en iyiyi, en doğru fiyat politikasıyla sunmayı ilke ediniyor.

Tamer Tanca ailesi olarak kalite ve özgünlüğü ilk günden beri ürünlerimize yansıtmanın ve markamızı bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz tarafından bize verilen değere layık olmaya çalışıyor ve değerlerimizi kuşaktan kuşağa taşıyarak yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.