31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi sorumlu yayıncılık örneği sergileyen Ajans Erzincan Medya Merkezi, bu süreçte yaptığı haberler ve yayınlanan programlarla gündemde yer aldı.

Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek yaptığı açıklamada süreç hakkında bilgi verdi. Sarıçiçek açıklamasında; “Yoğun bir çalışma temposu ile seçim öncesi gerek yaptığımız haberler ve gerekse yayınladığımız programlarla seçimin nabzını tutmaya çalıştık. Tüm Siyasi Partilere ve Adaylara eşit mesafede olduk. Tüm adayları programlarımıza davet ettik ve seçmenlerle buluşturduk. Hiç kimse ile polemiğe girmeden, tartışma ortamı oluşturmadan adayların kendilerini, icraatlarını ve projelerini anlatma imkanı sağladık. Program davetlerimizi kabul ederek Ajans Erzincan ekranlarına konuk olan adaylarımıza teşekkür ederim.

Doğru Tarafsız ve Cesur sloganı ile yola çıkan ve yayına başladığı ilk günden bu yana ilkelerinden taviz vermeyen Ajans Erzincan Medya Merkezi bu seçim öncesinde de üzerine düşen yayıncılık görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Programlarda emeği olan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olan; Muhtar Adaylarına, Siyasi Partilerin Belde Belediye Başkan Adaylarına, İlçe Belediye Başkan Adaylarına, İl Belediye Başkan Adaylarına, İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarına ve Belediye Meclisi Üyesi Adaylarına başarılar dilerim.

Yapılacak olan seçimler Ülkemize ve Erzincan’ımıza Hayırlı olsun. Kim kazanırsa kazansın kazanan Erzincan olsun.”