Erzincan’da yaşayan Fatih Orhan isimli vatandaş  üç harfli zincir marketten üç adet elektrikli bisiklet almak istedi. Bisikletlerin bedeli olan  84 bin TL’yi peşin olarak yatırmasına ve aradan geçen 1,5 aylık süreye rağmen bisikletler kendisine teslim edilmezken parası da iade edilmedi.

Mağdur vatandaş Firmanın Erzincan Mağaza Müdürlüğü ve Müşteri Hizmetlerinin de oyalama taktiği uyguladığını iddia ediyor.

Ajans Erzincan’a konuşan Fatih Orhan; “21 Ocak 2024 tarihinde mağazanın uyguladığı Elektrikli Bisiklet kampanyasından yararlanmak için Döviz bozdurarak mağaznın Erzincan Ordu Caddesi üzerinde bulunan merkez şubesine giderek tanesi 28 bin TL’den üç adet Elektrikli Bisiklet bedeli olan 84 bin TL ödedim ve fişlerini aldım. Aradan geçen süre içinde bisikletler tarafıma teslim edilmedi. Mağazaya sorduğumda müşteri hizmetlerine yönlendirdiler, orası da Erzurum Bölge Müdürlüğüne yönlendirdi, Erzurum da Erzincan Merkez Şube ile görüşün dedi. Erzincan Merkez Şube Müdürlüğü yetkilisi beni azarladı, bu konuda bilgi veremem dedi. Mağazaya polis çağırdım, daha sonra Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurdum, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, firmaya güvenerek alışveriş yapmak istedim, fakat yanılmışım” dedi.

Fatih Orhan; “Ya bisikletlerim tarafıma teslim edilsin yada param iade edilsin”  diyor.