Bazı temaslarda bulunmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ankara’ya giden Ajans Erzincan Medya Merkezi ve İHA Bölge Müdürlüğü ekibi Türk Devletleri Teşkilatı Ak Sakallar Heyeti Başkanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, İHA Erzincan Bölge Müdürü Ahmet Akbuğa, Ajans Erzincan Haber Müdürü Semih Peker, Ajans Erzincan Program yapımcısı ve Radyo TEK sahibi Recep Çetin katıldı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Yıldırım Türk Devletleri Teşkilatının çalışmaları ve 8 ülke çocuklarının Türkiye ziyaretleri hakkında bilgi verdi.

Erzincan’la ilgili yatırımları yakından takip ettiğini belirten Yıldırım, Erzincan’da yapımı tamamlanan 500 yataklı Devlet hastanesinin yakın zamanda hizmete sunulacağını ve Sağlık Bakanlığının konuyla ilgili planlama yaptığını dile getirdi. Yıldırım tüm Erzincan halkına selamlarını iletti.

Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek ve İHA Bölge Müdürü Ahmet Akbuğa Yıldırım’a başarı dileklerinde bulundu.

Editör: Semih PEKER