31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Altınbaşak Beldesi’den CHP Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Kenan Bektaş çalışmalarını sürdürüyor. Adaylığının açıklanmasının ardından çalışmalara başlayan Bektaş, hazırladığı projelerle daha yaşanabilir ve daha modern bir Altınbaşak  için çalışacağını ve projeleri bir bir hayata geçireceğini ifade etti.

Ajans Erzincan’da yayınlanan ve Semih Peker’in hazırlayıp sunduğu “Haberiniz Olsun Seçim Özel” programına konuk olan Bektaş, Altınbaşak’ın CHP’nin kalesi olduğunu ifade etti.

Seçim çalışmalarında  Belde halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan ve tüm Belde halkının oylarına talip olduğunu belirten Bektaş; “1 Nisan’dan itibaren Beldemizdeki değişimi ve gelişimi hep birlikte göreceğiz. Tüm yönleriyle daha gelişmiş bir Altınbaşak için ekip arkadaşlarımla birlikte mesai harcayacağız.

Erzincan Valiliği, Erzincan Belediyesi ve resmi kurumlarla sürekli iletişim halinde olacağız. İkili ilişkilerimle birçok Büyükşehir Belediyesini kardeş Belediye ilan ederek Beldemize hizmetleri artıracağız, öncelikli sorunları belirledik ve kısa- orta ve uzun vadede yapacağımız işler için çalışmaya hazırız. Halkımız bize güvensin, projelerimizi kısa sürede hayata geçireceğiz.

Halkımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için telefonum 24 saat açık olacak. Beldemizi şeffaf yönetim sistemiyle hep birlikte yöneteceğiz ve hesap vereceğiz. Altınbaşak için daha güzel günler bizleri bekliyor.

Bu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen CHP Erzincan İl Örgütüne ve CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca CHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Özge Vataner Özege’ye ve tüm CHP adaylarına başarılar diliyorum. Yapılacak olan seçimler Ülkemize, Erzincan’a ve Altınbaşak Beldemize hayırlı olsun.” Diye konuştu.