TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor ligin 13. Haftasında kendi sahasında grup lideri Amed Sporif Faaliyetleri konuk edecek. Teknikdirektör Bülent Akan nezaretinde maç hazırlıklarını sürdüren kırmızı siyahlı Erzincan temsilcisi bu maçı kazanarak rakibine ilk yenilgiyi alması yönünde hesaplar yapıyor.

29 puanla Grup Lideri olan Amed Sportif Faaliyetler oynadığı 11 karşılaşmada 9 galibiyet ve 2 beraberlik alırken yenilgisi bulunmuyor. 22 puanla ligde 4. Sırada bulunan Anagold 24 Erzincanspor ise 12 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 yenilgi aldı.

4 sarı kart ile bu maçta sarı kart cezalısı olan Çınar Tarhan bu karşılaşmada yer alamayacak. Karşılaşmayı Aydın Bölgesi B Klasman Hakemlerinden Eren Özyemişcioğlu yönetecek, yardımcılıklarını ise Baykal Tuna, Denizcan Şahin ve Oğuzhan Hamitoğlu yapacak.

Ajans Erzincan’a konuşan Kulüp Başkanı Ömer Akyürek bu maçı kazanacak güçte olduklarını ve futbolcularına güvendiklerini söyleyerek, tüm taraftarları Erzincanspora destek vermeye davet etti.

Anagold 24 Erzincanspor- Amed Sportif Faaliyetler Futbol karşılaşması 12 Kasım Pazar Günü Saat 14’te 13 Şubat Şehir Stadyumunda oynanacak.