Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar Cumhur İttifakı Seçmen İletişim Merkezini ziyaret ederek basın açıklamasında bulundu ve esnaf ziyareti yaptı.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar Erzincan’da Cumhur İttifakı Seçmen Merkezinde, Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Adayı Bekir Aksun, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, teşkilat mensupları, Belediye ve İl Genel Meclisi adayları ile birlikte basın açıklaması yaparak, ardından esnaflara ziyarette bulundu.

Seçim Ofisinde kısa bir selamlama konuşması yapan Erzincan Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adayı Bekir Aksun; “Bugün değerli bakanımız bizi onurlandırdı. Kendilerine hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum. Kendilerine hürmetle saygılarımı arz ediyorum” dedi.

BU TRENDEN İNENİ BİR DAHA TRENE ALMAYIZ

AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ise yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; “ Sayın Bakanım bugünlerde Erzincan’da şöyle bir dedikodu var. Bazı bağımsız adaylar kazanında AK Parti’ye geçeceklermiş. Biliyorsunuz ben trenciyim. Cumhurbaşkanımız ne dedi? “Bu trenden ineni bir daha trene almayız” dedi.

İnşallah Belediye Başkanımızı AK Parti olarak sonuna kadar destek veriyor, kazanması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

31 MARTTA TEKRAR BEKİR BAŞKANIMIZI ERZİNCAN BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRECEĞİZ

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ise konuşmasında şunları ifade etti; “Sayın Cumhurbaşkanımız burayı çok yakından takip ediyor. Ben buraya geleceğimi ifade ettiğimde, İliç ve Erzincan’a uğrayacağımı söylediğimde sizlere çok selamlarını iletti.

Bekir Başkanımıza Belediye’de, hem onun yeni dönemine dair projelerini konuştuk, hem de burada sizlerle bir aradayız. Çünkü malumunuz iki haftadan az bir süre kaldı. 31 Martta inşallah yerel seçimleri yapacağız. Erzincan’ın, Erzincan Belediyesi’nin, Can Erzincan’ı bir 5 sene daha inşallah Bekir Başkanımızla birlikte yürüteceğiz.

Bekir Başkanımız ilk dönemini bitiriyor, inşallah ikinci dönemde de Erzincan’ı artık daha farklı bir seviyeye getirecek. Çok kıymetli projeler var. Erzincan’ın çok büyük bir potansiyeli var.

Ben özellikle kendi alanımda yani enerji ve madencilik alanında Erzincan’a çok daha farklı bakıyoruz. Çok daha farklı projelerle burada olmaya, inşallah buradaki istihdamı arttırmaya, Erzincan ekonomisine can katmaya devam edeceğiz.

Bundan sonra da Bekir başkanımızın çok daha iyi hizmetler yapacağına kalben inanıyorum.”

31 Martta herhangi bir sürpriz zaten beklemiyoruz. Ama değerli başkanım çok daha güçlü kazanmalıyız. Bu bizim için önemli, dolayısıyla hiçbir şeye takılmadan inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızla, Saygıdeğer Devlet Bahçeli ve arasındaki o müstesna hukuka çok riayet ederek inşallah hep birlikte çalışacağız ve 31 Martta tekrar Bekir Başkanımızı Erzincan Belediye Başkanı olarak göreceğiz” dedi.