Bugün Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar bazı ziyaretlerde bulunmak ve açılışlara katılmak üzere Erzincan’a geldi.

Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun’un Cumhuriyet meydanında bulunan seçim ofisi açılışına; Bakan Alparslan Bayraktar, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun, Ak Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayları, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, parti yöneticileri ve kalabalık bir partili grubu katıldı.

Açılışta konuşan Cumhur İttifakı Adayı Bekir Aksun Bakan Bayraktar’a İliç ilçesinde meydana gelen maden kazası sürecinde gösterdiği ilgi ve duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, bu süreçte seçim çalışmalarına katkıda bulunmasının kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Ak Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ise Cumhur ittifakı adayı Bekir Aksun’a tüm gücümüzle destek veriyoruz diyerek, Bakan Bayraktar’a Erzincan ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ise İliç ilçesinde meydana gelen maden faciasıyla birlikte 36 gündür İliç ilçesinde olduğunu belirterek, kayıp olan 9 işçiyi bulabilmek için çalışmanın devam ettiğini ifade etti. Bakan Bayraktar Cumhur ittifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun’a destek isteyerek başarı dileklerinde bulundu.