Erzincan Bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır Seçim çalışmalarına yoğun programları ile devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri, kurum ziyaretleri ve mahalle buluşmaları ile 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde destek isteyen Çakır gittiği her yerde coşkuyla karşılanıyor.

Erzincan Belediyesi çalışanlarını ziyaret eden Çakır, 14 Mart tıp bayramı dolaysıyla Erzincan Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine de ziyaretlerde bulundu.

Demirkent ve Taksim mahallesinde halka seslenen Çakır; “Gittiğimiz her yerde söylüyoruz, bu bir hayırlı yarış, kaybedeni olmayan ve bu mücadelenin sonunda ortaya koyduğumuz projelerle sizlerin fikirlerini ve düşüncelerini şehrin yönetimine yansıtacağımız projelerimizle Erzincan kazanacak inşallah. Tabii ki seçim atmosferi içerisinde yeri geldiğinde söylenen sözler yeri geldiğinde kullanılan ifadeler bazen olayın dozajını arttırıyor ve ister istemez seçim atmosferi oluyor. Bu da seçimi ve demokrasinin bir cilvesi biz inanıyoruz ki, Erzincan halkı sandık önüne konulduğunda kararını verirken dünüm ve bugünün muhasebesini muhakemesini yapıp her zaman olduğu gibi en isabette kararı verecektir.

Bizler Yunus Emre'nin felsefesi ile büyümüş yetişmiş bir kardeşinizim. Biz incinsek de incitme lüksümüz yok, kırılsak da kimseyi kırma lüksümüz yok. Dostunu ve gönüllerdir gönüller yapmaya geldik biz. 2009-2014 yıllarında da yaptığımız çalışmalarda tüm çalışmalarda amacımız tek gayemiz gönüllerden gönüllere giden yollar yapmaktadır. Eğer siz bugün buradaysanız bağımsız bir aday olarak karşınıza çıktığımız halde, kimsenin zorlamasına hiç kimsenin yönlendirmesine gerek kalmadan bizimle şu meydanda bir aradaysanız demek ki bizler gönülden gönüle giden yolları sizlerle birlikte inşa etmiş ve bugünlere kadar taşımışız elhamdülillah” diye konuştu.