Seçim çalışmalarını sürdüren Erzincan Bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır’ın halkla buluşma programları devam ediyor.  Esnaf, kurum ziyaretleri ve mahalle buluşmaları ile 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için destek isteyen Bağımsız Belediye Başkan adayı Çakır, Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Çakır birlik beraberlik mesajları vererek “Cumhuriyet Mahallesinde kardeşliği, muhabbeti, birlik ve beraberliği ciğerlerimize kadar soluyoruz” dedi.

Çakır; “Bütün farklılıkların bir araya geldiği, Cem olduğu ve birlikte yaşamanın komşuluğun farklı kültürlerin tümünün bir arada yaşanabilmesinin en iyi örneğini Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ortaya koyuyor. Sizleri yürekten kutluyor tebrik ediyorum. Bizler sizlerden aldığımız destekle bize geçmişte 2009 -2014 yılları arasında duyduğunuz güven gibi, hiçbir amblem, logo olmadan sadece ve sadece gücünü sizden alarak bağımsız bir belediye başkan adayı olarak yola çıktık. Bu yolculuğumuzu her geçen gün anlayan, neden yola çıktığımızı anlamanın manasını kavrayan, nereye gidersek gidelim meydanları doldurup bize destek veren siz değerli hemşerilerimizden aldığımız güçle yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

Gelecek nesillerin bugünü hatırlarken ortaya koyacakları sonucu ne olursa olsun, tek husus  milletin iradesi yeri geldiğinde, önündeki bütün engelleri ortadan kaldırabiliyor ve onun önünde hiçbir şey duramıyor. İşte sizler bugün burada ortaya koydunuz. Milletin düşüncelerine kayıtsız kalındığı günler geride kaldı. Rekabetle birlikte Erzincan kazanmaya başladı. Çünkü rekabetin olduğu yerde her zaman bereket vardır, rahmet vardır ve kalite vardır. Biz de çıkışımızla birlikte bunu sağladık ve Erzincan Belediye başkan adayı yarışı Allah'a hamd olsun olması gereken noktaya geldi. İnşallah 31 Mart'ta sadece Belediye başkanı değil, belediye yönetim anlayışı da değişecek. Erzincan’ın gençleri, kadınları, yaşlıları, engellileri, işçisi, memuru, hep birlikte yönetecek inşallah.” Dedi.