Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı İnş. Yük. Müh. Özge Vataner Özege Ajans Erzincan Medya Merkezi’ni ziyaret etti.

Beraberindeki partililerle birlikte ziyarette bulunan Vataner Özege, Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Genel Müdür Zeki Demirbaş ve Haber Müdürü Semih Peker’le görüştü.

Gündeme ilişkin konular ve seçim süreci hakkında açıklamalarda bulunan Vataner Özege 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde CHP Parti Meclisi tarafından aday gösterildiğini ifade ederek seçim startı verdiklerini dile getirdi.

Önümüzdeki günlerde yapacağı toplantı ile Erzincan için hazırladığı projeleri kamuoyu ile paylaşacağını ve Erzincan’ın önemli sorunlarının çözüme kavuşturulacağını ifade eden Vataner Özege; “Yapılacak olan seçimde oldukça iddialıyız ve Erzincan tarihinde ikinci kez Belediye Başkanlığını kazanacağız, çalmadık kapı bırakmayacağız, kapı kapı dolaşacağız, gönüllere dokunacağız, tüm çevrelerin oyuna talibim” diye konuştu.

Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek ise Özge Vataner Özege’ye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.