TFF Bölgesel Amatör Ligde Erzincan’ı temsil eden Erzincan Ulalarsporda ikinci yarı hazırlıkları sürerken takımdaki futbolcular tamamen değiştirildi. Ligin ilk yarısının sona ermesinin ardından yönetim tarafından alınan radikal bir kararla tüm futbolcular gönderildi ve yeni bir ekip oluşturuldu. Takıma bir çok takımdan genç futbolcular transfer edildi ve yaş ortalaması 20’ye indi.

Erzincan’da Riskli Binalar Hangileri? Erzincan’da Riskli Binalar Hangileri?

Vedat Çimen Tesislerinde Teknikdirektör Fatih Ciminli nezaretinde hazırlanan Erzincan Ulalarspor, ligin ikinci yarısına farklı bir kadro ile çıkacak. İlk Maç Pazar günü Erzincan’da Karasamsunspor ile saat 13’te oynanacak.

Ajans Erzincan’a konuşan Teknikdirektör Fatih Ciminli göreve başlamasının ardından Yönetimin aldığı karar gereği takımın tamamen deştirildiğini imkanlar ölçüsünde transferler yapıldığını ve Erzincanlı futbolculara da takımda yer verildiğini dile getirdi. Futbolcuların birbirine uyumu için teknik heyet olarak çaba sarf ettiklerini söyleyen Ciminli takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.