Erzincanspor Kulüp Başkanı Ömer Akyürek ligin ilk yarısının değerlendirmesi yaparak ikinci yarı için sezon planlamasını Ajans Erzincan’a anlattı.

Ligin ilk yarısını hedefledikleri yerde tamamladıklarını belirten Akyürek, ikinci yarıya da iddialı hazırlanacaklarını ve Teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transferler yapacaklarını söyledi. Forvet, orta saha ve sol kenar bölgelerine transfer yapacaklarını ifade eden Başkan Akyürek, sezon başından bu yana forma şansı bulamayan Oğuzhan Sivrikaya, Furkan Sağman, Ali Sefer, Emre Sarıkaya ve Kutsuay Türe ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

Takımın 2 Ocaktan itibaren Antalya’da kampa gireceğini belirten Akyürek iyi bir hazırlık döneminin ardından ikinci yarıya başlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Ajans Erzincan’a konuşan Teknikdirektör Bülent Akan ise ligin başlamasına kısa bir süre kala takımı oluşturmalarına rağmen ilk yarıyı hedefledikleri yerde tamamladıklarını söyleyerek yapılacak takviyelerle daha iyi olacaklarını ve hedeflerinin 1. Lig olduğunu dile getirdi.

Editör: Semih PEKER