Anagold 24 Erzincansporun Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerin katılımıyla yapıldı. Belediye çok amaçlı salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Bekir Aksun, Kulüp Başkanı Ömer Ayyürek, MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, bazı STK temsilcileri, kulüp üyeleri ve taraftar grupları katıldı. Kongrede çoğunluğun sanlanması üzerine Divan kurulu oluşturuldu.
Divan Başkanlığını ASKF  Başkanı Emin Turan'ın yaptığı toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Denetim Kurulu raporu, Faaliyet raporu ve gelir gider tabloları okunarak ibra edidi.
Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Bekir Aksun Belediye olarak Kulüp Tesislerinin yapımında destek verdiklerini ve kulübe personel desteği sağladıklarını belirterek, seçilecek olan yönetime başarı dileklerinde bulundu.
Ardından konuşan kulüp başkanı Ömer Akyürek ise Erzincansporun başarısı için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını ve takımın ligde ve kupada başarı elde ettiğini söyledi. Akyürek geçmiş dönemde başkanlık yapan tüm kişilere de teşekkür etti.

Kongrede Erzincanspora sürekli gelir sağlamak amacıyla hazırlanan projie hakkında bilgi verildi. Kulüp müdürü Sercan Karabulut,  süt mamülleri üretimi yapacak fabrika projesi hakkında detaylı bilgi verdi. Proje kongreye katılanlar tarafından beğeni kazandı.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından seçime geçildi. Seçime tek listre halinde giren mevcut başkan Ömer Akyürek, kulüp başkanlığına yeniden seçildi.
Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; 
Yönetim Kurulu Asil; ÖMER AKYÜREK- ADEM MÜHÜRDAROĞLU- ALİ TERCAN-YAŞAR ŞAHİN- SERCAN KARABULUT- FATİH TAŞTI- ERKAN KAN- HALİL AKTAŞ- SERDAR ÇETİNKAYA- RAMAZAN KIRAN-LEVENT KAYHAN ULUSAN- MUTLU ÖZDEMİR- MEHMET AYAYDIN- KADİR DEMİR- TANER YERGİN
Yönetim Kurulu Yedek; Murat Demir- Uğur Karahan- Gökhan Çelik- Rıza Tuğrul Karagöz- Sedat Şahin- Çeti,n Boğa- Adem Narçin
Denetim Kurulu Asil; Hamit Sezer- Fatih Doğan- Adem Selçuk
Denetim Kurulu Yedek; Halil İbrahim Koç- Muammer Özer-Serdar İncegöl
Disiplin Kurulu Asil; Ömer Faruk  Özdoğan- Ahmet Han Gülırmak- Kenan Koçak
Disiplin Kurulu Yedek; İrfan Akdemir-Hüsamettin Bakan- İbrahim Albayrak

Genel Kurulda kulübün 16 milyon 58 bin TL borcu olduğu açıklandı.

Editör: Semih PEKER