AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, AK Parti'nin 22. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladılar. 

Şireci ve Ördek mesajlarında: "22 yıl önce çıktığı siyaset sahnesinde, bir daha asla silinmeyecek izler bırakmayı başaran AK Partimiz yeni yılına, yeni yaşına, daha güçlü ve Türkiye hayaliyle kavuşuyor.

AK Partimizin kuruluşunu sağlayarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın, mazlumların umudu haline gelen, dünyanın 5’ten büyük olduğunu her fırsatta dünya kamuoyuna ispat eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde nice yıllar siyasette yer alacak partimizin yeni yaşını kutluyoruz.

“Halka hizmet, hakka hizmet” düsturuyla 14 Ağustos 2001 yılında gönülleri kazanarak Türk siyasi hayatına adımını atan AK Partimiz, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde bugün de Türkiye’yi ve tüm mazlum toplumları aydınlatmaya devam ediyor.

22 yıl önce yola çıktığımız heyecanı bugün de yüreğimizde taşıyarak, gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadan aynı kararlılıkla yürüyoruz.

14 Ağustos 2001’de başlayan yeni Türkiye sevdası, 22 yılda milyonlara yayıldı.

Yeri geldi kapatılma tehdidiyle karşı karşıya kalan AK Partimiz, darbe girişimi dahil çeşitli engellemelere rağmen reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 22 yılı geride bıraktı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde, son Başbakanımız AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Binali Yıldırım'ın desteğiyle Erzincan'da da Türkiye Yüzyılı idealimizle yolumuza devam ediyoruz.

Bu coşkulu günümüzde Türkiye sevdasıyla çıkılan yolda milletimizin gönül kapılarını aralayan AK Parti’nin bir parçası olmanın gurur ve heyecanı içindeyiz. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Rabbim bizlere nice AK yıllara ulaşmayı, daha uzun yıllar milletimize hizmet etmeyi nasip eylesin.

Allah’ım birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin
AK Partimizin 22. Kuruluş Yıl Dönümü kutlu olsun.

Editör: Zeki DEMİRBAŞ