Lokman Hekim Van Hastanesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Lokman Hekim Van Hastaneleri Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Durmaz ve Başhekim Sekreteri Ünal Türkeş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İHA Van Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Durmaz ve Türkeş, gazetecilik mesleğinin zorluklarına dikkat çektiler.

Doğru ve objektif habercilik adına gazetecilerin bugün de üstlenmiş olduğu görev ve sorumlukların hiçbir bedelle tam olarak ölçülemediğini ifade eden Durmaz, "Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden çalışma içerisinde olan gazetecilerin görevlerini yerine getirebilmek için yaşadıkları zorluklar, yaptıkları işi çok daha önemli ve kutsal kılmaktadır. Bu duygularla halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum" dedi.

İHA muhabiri Atilla İdiz ise kendilerine anlamlı ziyaretlerde bulunan Lokman Hekim Van Hastanesi yetkililerine teşekkür etti.