Anagold 24 Erzincanspor teknik direktörü Bülent Akan Kampın verimli geçtiğini söyleyerek, “takıma ciddi bir yükleme yaparken aynı zamanda yaptığımız hazırlık maçlarının her birinde, birbirinden daha iyi maçlar oynadığımızı düşünüyorum. Takımın hem fiziksel anlamda hem de oyunsal anlamda birçok gelişimini gördük. Tabii ki bu lig içerisinde de devam edecek. Kampın ilk maçında bizi arayıp başarı dileklerini ileten ve her zaman yanımızda olan başta Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Beyefendi, Milletvekilimiz Sayın Süleyman KARAMAN olmak üzere, siyasi büyüklerimize ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bu kampta çalıştıklarımızın semeresini ligde göreceğimizi umut ediyorum" dedi.

Kısa zamanda İyi birtakım kurduklarını ve bunun da lige yansıyacağını ifade eden Teknik Direktör Akan “Hazırlık maçlarındaki neticeler çok önem taşımıyor. Sadece moral veriyor ama oyunsal anlamdaki hazırlığımız gerçekten bize çok umut verdi. Galibiyetlerle de pekişince inancımız biraz daha arttı. Ben iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Her mevkie ikişer tane ciddi alternatifler var. Rekabet ortamı da tamamen dostlukla beraber pekişti. Onu da gördük. Oyuncuların aralarında tatlı bir rekabet var. Bunun da sahaya yansıyacağına inanıyorum

Bizim için 12’nci adamımız olan taraftar çok önemli bir güç, önemli bir kuvvet. Onların da desteği ile, hep beraber feda sezonunda başarılı bir sezon geçireceğiz. Herkes umudunu taze tutsun. Biz takım ile ilgili çok umutluyuz. İfadelerini kullandı.