Zafer Partisi Erzincan Milletvekili Adayı Cengiz Türk seçime saatler kala yaptığı açıklamada desteklerini sürdüren Erzincan halkına teşekkür etti. Türk “Teveccühlerini eksik etmeyen Erzincan halkına hizmetlerimizle teşekkür edeceğiz” dedi.

Türk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Genç ve dinamik parti, Zafer Partisi. Tam da Erzincan’ın ihtiyacı olduğu özelliklere sahip. Kararlı ve yenilikçi. Öte yandan bu ülkenin kurucu değerlerine sahip çıkan tek parti. Göğüsünü gere gere “Ne mutlu Türk’üm diyene” diyebilen başkaca bir parti var mı?  Bu durum engellenemeyen bir dip dalgası oluşturuyor. Gençler ve kadınlar burada daha etkin gözüküyor.  Biz de kadınları ve gençlerin yanında her daim olacağımızı söylüyoruz. Olacağız da! 

“Parti kuramazlar, örgütleyemezler, seçime giremezler, 100 bin imza bulamazlar” dediler. Hiçbiri doğru çıkmadı. Şimdi de “barajı geçemez” diyorlar. Bu da kuşkusuz doğru çıkmayacak. Erzincanlıların desteği bizim için çok önemli. Şu an kadar da teveccühlerini eksik etmediler. Hizmetimizle teşekkür edeceğiz.” Dedi.