AK Parti Erzincan Milletvekilli Süleyman Karaman ve AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt, ortak yazılı bir açıklamayla Cumhur ittifakına destek çağrısında bulundular.
Karaman ve Özyurt açıklamalarında şu ifadelere yer verdiler; "Kıymetli Erzincanlı hemşehrilerimiz, Türkiye Yüzyılı için çıktığımız bu kutlu yolda, Cumhur İttifakına olan desteğinizi hiç esirgemediniz. 31 Mart Yerel seçimlerinde de Erzincan'da Merkez Belediyemizde Cumhur İttifakı adayımız Bekir Aksun'dan yana oy kullanmanız, halkın desteğini almış güçlü bir ittifak için çok önemlidir.
İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyelerimize de ise AK Parti olarak seçime gidildiğinden burada seçmenimizin AK Parti adaylarımıza destek vermesi çok önemlidir.
Sizde tercihinizi İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyelerimizde AK Partiden yana kullanın, Türkiye Yüzyılında güçlü iktidar için destek olun. Erzincan'da da ülkemizde de kazanan Cumhur İttifakıyla, AK Partiyle milletimiz olacaktır" ifadelerini kullandılar.
Yerel Seçimler İçin Destek İstediler
AK Parti Erzincan Milletvekilli Süleyman Karaman ve AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt, ortak yazılı bir açıklamayla Cumhur ittifakına destek çağrısında bulundular.
Editör: Semih PEKER
Yorumlar
Trend Haberler
Erzincan’da Büyük Vurgun
Sayın Karaman, Tünel İçin Karadenizli mi Olmamız Lazım?
Erzincan’da Çorbada Fiyat Tartışması Sokağa Taştı
Erzincan Lisesi 1982 Yılı Mezunları 42 Yıl Sonra Buluştu
Erzincan’da Çok Güzel Şeyler Oluyor
Yavrularını emziren dağ keçisi cep telefonuyla kaydedildi
Erzincan’ın Turizm Beldesi Çağlayan’ı Sel Vurdu
Çağlayan Bölgesinde Hasar Büyük
Ergan Dağı Yeni Bir Markaya Kavuştu
Merkez Çarşısının Son Durumu İçler Acısı