Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun T10X modeli olan Togg, Erzincan'da tanıtım çalışmaları kapsamında büyük ilgi gördü. Otomobili inceleyenler arasında hayranlık uyandıran Togg, yerli üretim olması sebebiyle gurur verici olarak nitelendirildi.

AK Parti Erzincan Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci'nin kullandığı yerli otomobil Togg, Erzincan'da vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Yerli otomobil Togg’a beraber binen Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci vatandaşların yoğun ilgisi arasında Dörtyol Cumhuriyet Meydanına getirildi.

Vatandaşlar Togg ile fotoğraf çekilmek için adeta izdiham yaşadı. Büyük bir coşkuyla karşılanan yerli otomobil Togg AK Parti seçim ofisi önünde Cuma ve Cumartesi günleri Erzincanlılarla beraber olacak.

Burada bir konuşma yapan Milletvekililleri; “Yaparsa AK Parti yapar diyerek 14 Mayıs’ta bu yatırımların devam ermesi için ülkenin bekası için sandığa giderek hem yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı hem de Erzincan’dan AK Partiyi 2 –0 yaparak yine 2 milletvekili göndermenizi istiyoruz.  "Togg, yalnızca bir otomobil değil, Türk mühendislerimizin geliştirdiği modern teknoloji ile donanımlı bir araç olmakla birlikte ülkemizin gücünü, teknolojisini ve geldiği noktayı gösteren bir örnektir. Ülkemiz birçok noktada bu örnekleri Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti'nin projeleriyle gerçekleştirdi. Havada milli muharip uçağımız, karada Togg'umuz, denizlerde TCG Anadolu gemisi ile ülkemiz Türkiye vizyonuyla destanlar yazıyor. Allah'a hamdolsun” dediler.

Editör: Zeki DEMİRBAŞ