Erzincan Bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır mahalle buluşmaları kapsamında                Çukurkuyu mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Çakır burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Meydanı dolduran kalabalığa seslenen Çakır; “Dayatmayla değil gönülden gönüle giden yolla seçim yapılır” dedi.

 Çakır konuşmasında şu ifadelere yer verdi;  “20 Şubat'ta sizlerin isteğiyle sizlerin desteğiyle sizlerin sesi ve soluğu olmak için bağımsız aday olarak yola çıktığımızda seçime 40 gün vardı, 36 gündür günde 18 -19 saat çalışarak bugünlere geldik. Allah'a hamdolsun gittiğimiz her yerde şunu gördük ki Erzincan değişim istiyor Erzincan değişim şart diyor.

B18B9Dd5 E533 4E7A 80Ea 9Cfb8501B574

Sizden aldığımız güçle milletimizin bize olan inancıyla eğilmeden bükülmeden dimdik duracağız ama hiçbir zaman diklenmeyeceğiz. Birileri 30 yılını vermiş bu kardeşinize neyi reva görürse görsün neyle itham ederse etsin bizi ne kadar incitirse incinsin biz kimseyi incitmeyeceğiz. Bizim tekerimize çomak sokmak için her yola başvursalar da her yaptıklarıyla yorarak yarı yolda koymaya çalışsalar da yorulmayacağız çünkü sizler bizlerin arkasında olduğu sürece bize yorulmak yok çalışmak var hedefe ulaşmak var inşallah.

4612032B 1C07 46Ba A334 841E1903A5De

Allah'a hamdolsun 2024 yılı öyle bereketli geçiyor, ortaya çıkan tablo bize öyle şeyleri gösteriyor ki Erzincan'da Yüksel Çakır ve beraberinde şu meydanı dolduran gönüllü ve bize destek veren bütün kardeşlerimiz Erzincan'ın birleştirici gücü oldular. Bizler buradayken bakıyorsunuz ki başka yerlerde birbirine tutkalla yapıştırarak bir araya getirilmeye çalışarak bu meydandaki samimiyete denk ortaya çıkarttırmaya çalışılıyor. Ama bilmiyorlar ki bu işler dayatmayla olmaz, bu işler milletin iradesine ipotek koymakla olmaz, bu işler tıpkı sizlerle bizlerin başardığı gibi gönülden gönüle giden yollar yapmakla olur. Sahnelere birilerini çıkartmakla vokal grubuyla beraberinde assolist değiştirerek olmaz. Onu en iyi Çukurkuyu biliyor ve sizin bütün bu çıkışlarınızdan sonra verilecek cevabı ben değil Çukurkuyu da meydanda hemşerilerim veriyor.” Diye konuştu.

Eda679D1 C0D3 48A5 9Ab0 D4243F439Acd