AK Parti Erzincan 28. dönem Milletvekili adayı Süleyman Karaman ve partililer İhlas Pazarlama Erzincan Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette konuşan Karaman, 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinerek Erzincan’dan tekrar 2 vekil ile meclise gitmek istediklerini belirtti.
28. dönem Milletvekili adayı Süleyman Karaman, İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş, Yazar Hikmet Köksal ve çalışanları ziyaret etti. Heyet, Ateş ve Köksal ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti heyetine teşekkür eden Ateş, "Erzincan adına yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için  teşekkür ediyoruz. Allah hayırlısını versin” dedi.
Milletvekili Karaman ise, “Önemli bir seçime giriyoruz. Bizler milletvekili olmak değil Erzincan’ın milletvekili olmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeninden 2 vekil ile Ankara’ya gitmek istiyoruz sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyor, bizleri burada güler yüzle ağırladığınız için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.